نصب همراه صندوق fundMobileApp

پرسش‌‌های متداول پرسش جدید

پیشنهاد می‌شود قبل از شروع سرمایه گذاری، اساسنامه و امیدنامه صندوق را مطالعه فرمایید.
1. ثبت نام در سایت صندوق از طریق منوی « ورود سرمایه گذاران » 2. مراجعه حضوری به دفتر مرکزی صندوق و تکمیل فرم درخواست صدور واحد سرمایه‌گذاری. 3. ارائه مدارک هویتی / معرفینامه یا وکالتنامه. 4. واریز به حساب بانکی صندوق و ارائه فیش واریزی به نماینده مدیر. تذکر مهم: لازم است واریز از حساب شخص سرمایه گذار انجام گردد. 5. دریافت رسید واریز وجه از نماینده مدیر. 6. تحویل اعلامیه صدور و گواهی سرمایه‌گذاری حداکثر تا پایان دو روز کاری در محل ارائه درخواست به سرمایه‌گذار.
بانک: ملت - شعبه: مستقل مرکزی - شماره حساب: 8909090986 - شماره شبا: IR910120020000008909090986
روزهای کاری صندوق شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ می باشد. درخواست صدور و ابطال در روزهای غیر کاری یا تعطیل رسمی در اولین روز کاری پس از آن ثبت می گردد.
با توجه به امکان تغییر در مبلغ خالص ارزش دارایی‌های صندوق تا زمان صدور، توصیه می شود حداقل 10 درصد بالاتر از مبلغ خالص ارزش دارایی‌های صندوق در آن روز واریز شود. پس از انجام صدور، تتمه وجه به حساب سرمایه گذار واریز خواهد شد.
پس از تأیید درخواست صدور و تعیین نرخ صدور هر واحد سرمایه گذاری، مابه‌التفاوت مبلغ واریزی سرمایه گذار با مجموع مبلغ واحدهای سرمایه گذاری صادر شده، تتمه صدور نامیده می‌شود. تتمه صدور، حداکثر ظرف ۲ روز کاری پس از تاریخ تأیید درخواست صدور، به حساب سرمایه گذار واریز می شود. تتمه صدور، همواره کمتر از نرخ صدور یک واحد سرمایه گذاری می‌باشد. لازم است حساب معرفی‌شده به نام شخص سرمایه گذار باشد.
پس از ارائه درخواست با مراجعه به پنل کاربری در بخش گردش حساب می توانید تعداد واحدهای صادر شده خود را مشاهده نمایید.
ثبت درخواست قبل از ساعت ۱6: نرخ خالص ارزش دارایی‌های یک روز کاری بعد از ثبت درخواست / ثبت درخواست پس از ساعت ۱6: نرخ خالص ارزش دارایی‌های دو روز کاری پس از ثبت درخواست / نرخ خالص ارزش دارایی‌های صندوق درج شده در سایت مربوط به یک روز کاری قبل می باشد.
خیر، صدور واحدهای سرمایه گذاری بدون هزینه است.
کارمزد ابطال برابر با 20.000 ریال به ازای هر گواهی سرمایه گذاری است.
در صورتی که سرمایه گذاران واحدهای سرمایه گذاری خود را به فاصله کمتر از ۹۰ روز پس از صدور ابطال نمایند، بر اساس امیدنامه صندوق مشمول کارمزد مازاد به شرح زیر می شوند: 7 روز یا کمتر از تاریخ صدور واحدهای سرمایه گذاری: 5 درصد قیمت ابطال / بیش از 7 روز و برابر یا کمتر از 15 روز از تاریخ صدور واحدهای سرمایه گذاری: 4 درصد قیمت ابطال / بیش از 15 روز و برابر یا کمتر از 30 روز از تاریخ صدور واحدهای سرمایه گذاری: 3 درصد قیمت ابطال / بیش از 30 روز و برابر یا کمتر از 60 روز از تاریخ صدور واحدهای سرمایه گذاری: 2 درصد قیمت ابطال / بیش از 60 روز و برابر یا کمتر از 90 روز از تاریخ صدور واحدهای سرمایه گذاری: 1 درصد قیمت ابطال
واریز وجه حاصل از ابطال واحدهای سرمایه گذاری صندوق، حداکثر ظرف 6 روز کاری پس از تایید درخواست و مشخص شدن قیمت ابطال انجام می پذیرد.
این صندوق از نوع سهامی بوده و پرداخت سود دوره ای ندارد. سود / زیان سرمایه گذاران صندوق، ناشی از اختلاف قیمت صدور و ابطال خواهد بود.
سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به تارنمای صندوق به آدرس http://arzeshkavanfund.ir/ سوابق عملکرد صندوق از جمله سوابق قیمت دارایی‌ها، ترکیب و خالص ارزش دارایی‌های صندوق را مشاهده نمایند.
عملکرد کلیه صندوق های فعال در بازه های زمانی مختلف در تارنمای مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران به نشانی www.fipiran.com در دسترس می باشد. برای اطلاع از عملکرد سایر صندوق های مشابه با صندوق سرمایه‌گذاری ارزش‌کاوان آینده، لازم است از منوی «صندوق ها» گزینه در سهام انتخاب شود.

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی اگر پرسش‌ شما در پرسش‌های رایج وجود ندارد میتوانید با استفاده از فرم زیر پرسش خود را مطرح نمایید

Captcha