نصب همراه صندوق fundMobileApp

تعیین زمان مجمع سالانه پست بانک هفته آینده/ مجمع فوق‌العاده به عهده وزارت ارتباطات

*مجمع فوق العاده ساعت ٧ صبح ٢٥ مرداد

براساس این گزارش، بعد از مدت ها کش و قوس و قول و قرار ، روز گذشته آگهی برگزاری مجمع پست بانک منتشر شد. اما این آگهی برای مجمع سالانه نیست بلکه به مجمع عادی به طور فوق العاده تعلق دارد که در صفحه ١٠ روزنامه خراسان چاپ شده است.

طبق این آگهی قرار است جلسه ای در ساعت ٧ صبح روز پنجشنبه مورخ ٢٦ مرداد در سالن مهر مرکز مکانیزه پست جمهوری اسلامی ایران واقع در چهار راه لشگر برگزار  شود تا سهامداران در مورد انتخاب اعضا هیئت مدیره،تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های بانک و سایر موارد تصمیم گیری کنند.

نکته قابل توجه و غیر متعارف این مجمع، برگزاری مجمع در ساعت ٧ صبح آن هم در ماه مبارک رمضان است که ساعت کار اداره ها و اکثر مردم از ساعت ٨ و ٣٠ دقیقه یا ٩ صبح شروع می شود. بنابراین معلوم نیست مسئولان برگزاری این مجمع چه دلیل و اصراری به تشکیل آن در ساعت ٧ صبح دارند.

مدیرعامل بانک: زمان مجمع سالانه هفته بعد مشخص می شود

در این رابطه و در شرایطی نماد معاملاتی پست بانک از ٧ تیر تاکنون برای تعدیل سود احتمالا" منفی توسط بورس بسته شده که مدیرعامل این شرکت از مشخص شدن زمان برگزاری مجمع سالانه در هفته آینده خبر داد.

محمد حسن محبیان عراقی به فارس گفت: ما هم منتظر مشخص شدن زمان مجمع سالانه هستیم. در این رابطه اجازه بدهید دوستان وزارت اقتصاد تصمیم بگیرند.

وی در برابر این نکته که قرار بود مجمع سالانه پست بانک در تیر ماه برگزار شود اما چنین اتفاقی نیفتاد، توضیح داد: طی روز های گذشته جلساتی با مسئولان داشتیم و احتمالا" امروز زمان برگزاری مجمع سالانه مشخص می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: زمان قطعی تشکیل مجمع سالانه هفته آینده معلوم خواهد شد.