نصب همراه صندوق fundMobileApp

سهم بیمه‌های زندگی در پرتفوی بیمه آسیا افزایش می‌یابد

ابراهیم کاردگر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد مشکلات بیمه آسیا و برنامه‌های مدیریت جدید، اظهارداشت: نگاه ما به نیروی انسانی در صنعت بیمه سرمایه‌ای است و در واقع نیروی کار را باید به عنوان سرمایه مورد توجه قرار داد.

وی افزود: توجه به کرامت و منزلت نیروی انسانی در بیمه آسیا باید وجود داشته باشد و در این مدت گزارش‌های مثبتی از بخش‌های مختلف دریافت کرده‌ایم.

مدیرعامل بیمه آسیا تصریح کرد: آهنگ فعالیت‌های این شرکت بیشتر شده به طوری که رشد بیمه‌نامه‌ها که در ٦ ماه اول امسال ١٢.٣ درصد بود در هفت ماهه به ١٢.٦ درصد رسیده است.

وی با اشاره به رشد ١٤.٥ درصدی بیمه‌نامه‌های بیمه آسیا در مهر ماه نسبت به مهر ٩١، گفت: این نسبت در آبان نسبت به ماه مشابه سال گذشته ٤٥ درصد و این نسبت در ٨ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ١٦.٥ درصد بوده است.

کاردگر علت اصلی این رشد را توجه به نیروی انسانی دانست و افزود: در آینده بسیار نزدیک بیمه آسیا به جایگاه اصلی خود بازخواهد گشت.

مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به پوشش وسیع نمایندگی‌های بیمه آسیا، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ما توجه به بیمه‌های زندگی است به طوری هدف‌گذاری شرکت افزایش سهم این رشته بیمه‌ای در پرتفوی بیمه آسیا است.